ترمیم و بازسازی پارکت چوبی

ترمیم و بازسازی پارکت چوبی یکی دیگر از خدمات مجموعه تهران وود است که با کادری مجرب و متخصص از ابتدای تامین ملزومات تا اجرای پروژه را با بهترین کیفیت ممکن در کنار قیمت مناسب ارائه می‌کند.

ترمیم پارکت ترمووود و چوبی به دقت و وسواس بسیاری نیاز دارد، چراکه بعد از تعویض قسمت معیوب کفپوش باید نهایت دقت را در تراز بودن سطح و هماهنگی قسمت جدید با اجزای قدیمی را داشت.

رطوبت محیط، فرسایش در طی زمان، بور شدن و یا بادکردن در اثر ترکیدگی لوله‌ها از عواملی است که پارکت چوبی و ترمووود را نیازمند بازسازی و ترمیم می‌کند.

برای ترمیم قسمتی از پارکت چوبی باید در هنگام خرید قطعات پارکت جدید، به ضخامت چوب مورد استفاده و هچنین نقش و نگار آن دقت کرد؛ به گونه‌ای که پس از جایگذاری و تعویض هیچ گونه ناهماهنگی با قسمت‌های دیگر احساس نشود.

برای ترمیم پارکت چوبی، ابتدا قسمتی که دچار مشکل شده است را با یک ابزار مخصوص خارج کرده و در زیر آن مجددا از چسب مخصوصی استفاده می‌گردد، سپس با استفاده از بتونه‌های مخصوص شکاف و درزهای به وجود آمده را پر می‌کنند تا فواصل کار به حداقل برسد.

بعد از این مرحله با استفاده از دستگاهی به نام سنباده تانکی تمامی لاک قدیمی روی سطح پارکت را از بین می‌برند که علاوه بر یکدست شدن سطح کار باعث می‌گردد تا بور شدگی قسمت‌های مختلف بر طرف شده و از طرفی بعد از استفاده مجدد لاک محافظ، جلا و مقاومت در برابر رطوبت قسمت‌های قدیمی پارکت نیز افزایش می‌یابد.

ترمیم و بازسازی پارکت چوبی
مشاوره و قیمت